Cuma, Haziran 25

meşk-i şerkeş..

bir sonraki sezonda yayına girecek çok süper bir dizinin senaryo çalışmalarına başladım.. eminim aşkı memnu ve diğer türlü aldatmalı ve çarpık ilişkili dizilerin asla ulaşamadığı bir başarıya imza atıcam.. şimdilik karakter cast eşleşmeleriye meşgulüm.. gerçi bi sinopsis var elimde.. siz bilmezsiniz yani teknik terim bunlar hep.. tamam sizi daha fazla merakta bırakmayayım.. fevlakade olağanın unutulmaz eserinden.. meşk-i serkeş..

kamil bey yasadışı yollardan edindiği servetiyle gününü gün eden.. bi soktuğuna bi daha bakmayan.. sikinin gösterdiği yere giden orta yaşlı kara kaşlı kötü huylu bir aile babasıdır.. aynı zamanda tam bir sapıktır.. ufak büyük legal illegal demez her gördüğüyle güleş tutar salto atar kündeye getirir tuş eder.. ama karısına acayip aşıktır.. çünkü servetinin asıl kaynağı muhterem kayınpederi fikri beydir..

kamilin karısı şaziye hatun anaçla despot arası güdük bir ev hanımıdır.. bir çocuk bir koca göbek bir de iri göt sahibidir.. evinde beslediği köpeğini evladından çok sever.. kocasından nefret eder.. babasının zoruyla evlendirilmiştir.. sırf bu yüzden abazan gençleri kalkındırma derneği fahri başkanı gibi bi hayat sürmektedir.. adeta kocasıyla aldatma yarışı içindedir..

kamil bey orta yaşın getirdiği buhranla bi gün iyice zıvanadan çıkar.. bunca yıl mala vurdum.. biraz da vurdurayım bakalım nası oluyomuş der.. yanında çalışan canberkle işi pişirir.. daha önce hiç yaşamadığı bu deneyimden çok etkilenir.. karısına olan aşkıyla canberkin kıllı döşüne olan düşünlüğü arasında gidip gelmektedir.. ne yaptığını bilemez bi halde mala bağlamış bi hayat sürmektedir..

şaziye hatun kocasını ziyarete gittiği bi gün canberkle tanışır.. o dakka niyeti bozar.. ben bu oğlanı çitilemezsem bana da şaziye demesinler der.. ve hakketten canberkle bi ilişki yaşamaya başlar.. kocasını ismekin ahşap boyama kursuna gidiyorum diye kandıran şaziye her fırsatta soluğu canberkin gırtlana gırtlana verir..

canberk biseksüel olmasının ötesinde tam bir orospuçocuğu olduğu için kamil ve şaziyeyle aynı anda ilişki yaşamaktan hiç çekinmez.. zamanla iki eş arasında adeta duygusal bir köprü olmuştur.. türlü bahanelerle eve girip çıkmakta her fırsatta bir ona bi ötekine çakmaktadır..

gel zaman git zaman kamil bu durumdan işkillenir.. oğlu kemalettinin de gazıyla canberki dağ evine götürür ve işkence etmeye başlar.. canberkin canı pek bi tatlı olduğu için hemen dili çözülür.. herşeyi anlatır.. fakat kamilin oğlu kemalettin yeni öğrendiği bu olaydan çok etkilenir.. piskolocileri bozulur..

ve tabi ki ne yapar.. annesinin köpeğiyle duygusal bir ilişkiye girer.. başlangıçta tamamen insani olan bu yakınlaşma canberkin iti sikmesiyle hayvani bi boyuta ulaşır.. şaziye bi gün bunları iş üstündeyken yakalar ve çılgına döner.. penisi itin içinde sıkışmış bi halde annesine yakalanan kemalettin ne yapacağını bilemez ve babasıyla canberk arasındaki ilişkiyi annesine anlatır.. çünkü kendisi biraz salaktır..

şaziye hemen babası fikri beyin yanına koşar ve yardım ister.. fikri bey sert mizaçlı eski bir kabadayıdır.. beylik tabancasını alır ve canberkle kamilin aşk yuvası olan dağ evine gider.. kamili öldürür ve canberke kamilin cesediyle birlikte olması yönünde silahlı dayaklı baskı uygular.. çünkü fikri bey kabadayı olduğu kadar nekrofilidir de.. zaten öz kızından olan ve torunu sanılan fakat aslında oğlu olan kemalettin de tıpkı kendisine çekmiş sapık bir orospu çocuğudur.. bi de salaktır..

9 yorum:

SATILMIS PALAMUT dedi ki...

bu yazılar sayesinde çok hayır duası alıyosun sayın abim. hastasıyım şahsınızın. saygılar.

Enteldantel! dedi ki...

O zaman ben yazmayayım bilom, bununla nasıl rekabet edebilebilirim ki :(( Kariyerimi sikip attın ipne.

Selamon dedi ki...

Oha. Hocam tutar bu dizi. Arab ellerinden, Avrupa ellerine kadar yayın hakları satılır. Çekik gözlüler seti görmek için turlar düzenler. Vay babayın, yardırmışsın be.

fevkalade olağan dedi ki...

satı..
öeh yağni.. bi miktar fakir fukara babası olduğum yalan da değil hani..

bilom..
yani şimdi oturuşumuzla tezat teşkil etse de doğru konuşalım.. benim dizim senin dizini dizinde oynatır.. bununla yüzleş bence.. sonra hayal kırığı beklenti çıkığı falan olmasın..

sutlukahve dedi ki...

Benim de iki yarışma üç de dizi programım var. sizi senarist ve yapımcı olarak işe almak istiyorum. yarışmalar: 1.kumam olur musun? 2.benimle dost hayatına var mısın?
diziler: 1. yengeyi yalarım (b. atasoy ortak yapım) 2. baldızlı geceler 3. ayn-ı mor

seyyarat dedi ki...

o dağ evine turlar düzenlenir. sonra orası fahiş fiyatla gecelik kiralanır. dizi neyse de bundan bile para kırılır.

mgntwmn dedi ki...

4.paragraftan itibaren koptum:))

araya dedikoducu, laf taşıyan ve vuruşanları seyreden bir iki sevişmeyen ucuz fiyatlı figürasyon kadro da koyarsan tuttu bu iş!

fevkalade olağan dedi ki...

tamam madem halkın beğenisi ayyuk düzeylerinde.. hemen çekiyoruz bu diziyi.. ama bak bi izlemeyin var ya.. hepinizin gözüne biber sürerim..

kahveperisi dedi ki...

aşk-ı memnu'yu liste başı yorumlardan takip eden bi şuursuz olarak gayet aklım başımda beyan ederim ki: hem de tv karşısında reklam arasını bile zıplatmadan izlerim. dizi-ül muazzam:)