Salı, Şubat 8

eşeyli salaklık..

giriş..
günümüzün küreselleşmiş bir köyü andıran dünyasında en mühim bi şey çiftleşmektir.. özellikle yaşadığımız coğrafyanın toplumsal ardalanında çiftleşmek askere gitmekle eşdeğer ölçüde önemsenegelen bir unsur olarak nesilden nesile aktarılagelmiştir.. yeri geldiğinde çiftleşmeyen adama kız vermezler.. bugün bir kağnı arabası ya da karasaban kullanayım deseniz mesela.. bir çift öküze ihtiyaç duyarsınız.. diğer bi deyişle öküz bile olsan çift olucaksın arkadaş.. dikkatli gözlerden kaçamayacağını düşündüğüm bir ayrıntı şudur ki.. çiftçi bir çift öküzü olan kişiye denir.. ayrıca düğünlerde çiftetelli oynuyorsa ve bir tane de çiftesi varsa ve hatta av sporuyla haşır neşirse tadından yenmez.. ve giriş bölümü hasta ziyareti gibidir.. fazla uzatılmaz..

gelişme..
aslında hiçbişey anlatmadığım giriş bölümde de değinmediğim gibi çift olmak harika bi şeydir.. çünkü çift olduğunuzda önceden mahalle baskısı ötürüsüylen sadece tek başınızayken yaptığınız türden salaklıları artık bir başkasının yanında yapabilirsiniz.. dahası bu salaklıklara yenilerini ekleyebilirsiniz.. yetmezse bunu bi salaklık yarışına dönüştürebilir ve kazananı olmayan bir salaklık manzumesinin kısır döngüsünde baş dönderen turlar atmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.. yazının buraya kadar olan kısmını "örnek ver artık ulan allahsız" diye yalvaran gözlerle okuduğunuzu görebiliyorum ve ilişkinizi monotonluktan kurtarmak için parlak fikirler gibisinden bi ara başlıkla cosmo staylaya geçiyorum..

parlak fikir bir..
sevdicekle birbirinize garip tabirler kullanarak hitab etmek.. bebişenkoviçim.. cancitomskim.. otum.. bokum.. püsürüm.. falanım.. filanım.. çekinmeyin.. en akla hayale uğramaz.. en sike sürülmeyecek hitap şelini bulun ve kullanın.. bu sadece salaklığınıza salaklık katmayacak batolso ilişkinizi eşsiz yapacaktır..

parlak fikir iki..
aslında ikinizin de asla ve kata yapmaya yeltenmeyeceği bişeyi bulun ve bunu rutin haline getirin.. misal.. bi milyonla çalışan masaj koltuklarına oturup masaj yaptırmak.. hatta sırf bunu yapmak için nefret etseniz bile avm lere gidin.. yan yana iki koltuk bulun.. ele tutuşun ve titreyerek kendinizden geçin.. aşkınızı pekiştirin..

parlak fikir üç..
bu salaklıklar yeterli gelmedi mi.. anlaşılan siz de benim gibi az buz salaklıkla doymayacak oburluktasınız.. peki.. şunu deneyin.. sevdiceğinizle öpüşürken ani bi haraketle burnunu tıkayın ve ciğerlerinzdeki bütün havayı onun ciğerlerine höfleyin.. sonra işte o da size yapsın aynısını.. hayat öpücüğü kardeşi olun.. hemi de çok hayati bi beceri kazanmış olun.. süper lan bu.. yani başka hangi durumda suni tenefüs pratiği yapma imkanınız olabilir ki.. anca biri boğulacak da öyle.. ölme eşşeğim ölme.. suni tenefüs yapayım da hayata dön..

parlak fikir dört..
evvelce sıralanan türden salaklıkların hepsini ve benzerlerini yaptınız.. ama kesmedi.. öyleyse son olarak bi de şunu deneyin.. sevdicekle smack down oyunu.. vuuuuu. olleeey.. üstünüzü çıkarın.. donlarınızı paçası sıvanmış pantullarınızın üstüne giyinin.. yüzünüze gözünüze kızılderili gibisinden korkunçluklu makyajlar yapın.. evet hazırsınız.. artık birbirinize vuruyo gibi yapıp fuo fuo fuo puaaaağ sesleri eşliğinde salaklığın zirvesine çıkabilirsiniz.. zirveden bana da el sallamayı unutmayın.. sizleri çok seviyorm.. salaklarım benim yeaa..

sonuç..
valla öle kayda değer bi sonuç yok.. akımdı bokumdu derken kol gibi yazıyı okudunuz işte.. hepsi o.. geçmiş olsun.. allah daha büyük dert vermesin..

7 yorum:

şerın stone dedi ki...

tevelerde türlü türlü yarışmalar yapılıyor ya, keşkem çiftler salaklık yarışmaları da yapılsa, güzel olmaz mı¿ Çogzel olur..misal sevdiceğimlen atari salonundaki motorumuza atlayıp gideriz bence biz o yarışmaya..

Aslısın dedi ki...

:) daha sık yazsan keşke

nihavent renkler dedi ki...

beni güldürdün ya allahta seni güldürsün emi(garanti veremem ama)
yukardaki arkadaş doğru söylüyo daha sık yazmalısın

banyosuyu dedi ki...

ya bi dakka bi dakka.
biz bunların hepsini yapıyoruz lan kocamla.

wimparella dedi ki...

çifimtrik olmuş

sutlukahve dedi ki...

Bacom sen böyle çift olaylarına dalmazdın. Sende bir çiftlik durumu seziyorum ve bir çeyrek altınla arttırıyorum.

ikiekmekbirmaltepe dedi ki...

İlişkilerde kullanılan hitap şekilleri yüzünden hayat daha bir çekilmez hal alıyor açıkcası.

4 Adımda ilişkinin .mına koyduk sonra???