Cuma, Şubat 20

Bir gündelikçinin günlüğü..

pazartesi
bugün güne erken başladım.. sil süpür yıka çim akşam oldu.. nasıl geçti anlamadım.. anlamadığım bir şeyi anlatmamı beklemiyorsunuz herhalde.. Aman deli mi ne?

salı
bugün hanımımdan gündem dışı söz isteyip sessiz kalma hakkımı kullandım.. güzel bi sessizlik oldu.. Kafamızı dinledik.. Çıt çıkmıyordu.. 

çarşamba
bugün günümü gün etmeye karar verdim.. edemedim. felekten bi gün çalasım vardı.. notaları unutmuşum.. bi de bi karar aldım.. artık kötü şaka yapmayacağım.. kelime oyunları falan.. akustikten mizah çıkmıyor. Mesela günlük yerine büllük desem gülmezsiniz.. Ama ben gülerim.. Sen de Güler misin sevgili büllük?

perşembe
günleri karıştırdım.. ben aslında bu günü cuma sanıyordum.. Ay hepiniz de birbirinize benziyorsunuz canım.. Sen o şey değil miydin? Hani o öğleden sonra Yatıp da hava kararırken uyanmıştım da sabah oluyor sanmıştım.. O gün değil miydin sen allasen.. Hayret vallahi aynısı..

cuma
cumanız mübarek olsun..

cumartesi
dün demiştim ya hani.. oldu mu cumanız mübarek.. Hay Allah neden olmadı acaba? Halbuki hep olurdu.. Bak merak ettim şimdi.. Acaba.. Acaba.. Aklıma kötü kötü şeyler de gelemedi.. Ben galiba aptal oldum.

pazar
ben de işte ne olsun gündelik meşgalelerle geçiriyorum vaktimi.. ikindi okundu mu?

3 yorum:

Adsız dedi ki...

gittikçe kötüleştin, saçmalıyorsun..

Prozac İnsanı dedi ki...

ne güzel blogmuş la.
2015'ten beri yazmamana çok üzüldüm şu an...

Çağrı Mustafa Alkan dedi ki...

Keşke daha sık yazsan da daha sık okusak. Aslında bunlar benzer döngüler ama olsun; özetle lütfen daha sık yaz.